FPH-B

 

فارست پرس

 

photo_2017-07-10_15-08-29

 

فارست پرس یک شرکت با مالکیت و اداره خانوادگی است که در سال۱۹۸۴ تاسیس شد. از ابتدا که کارگاه اجاره ای بود تا کنون، شرکت در حال رشد بوده و با ماشین آلات خود اقدام به تولید کرده است. در سال ۱۹۹۲ یک کارخانه با مساحت ۲۰۰۰متر مربع در یک سایت ۵هکتاری واقع درجنگلهای سلطنتی دین خریداری شد.

 

دستگاه وت پرس سه قالب سه ایستگاه

 

سرآمد پرسهای بتن، پرس دوار ۳قالب است. استفاده از دستگاه با پروسه پرس هیدرولیک و سیستم میز دوار، یکی از پر بازده ترین روشهای تولید قطعات بتنی پرسی است. همه ماشینها در کارخانه خودمان بر اساس نیازهای واقعی مشتری ساخته و تست میشوند و سپس در کارگاه مشتری نصب میشوند.

سیستم رانش میز، کنترل دقیق میز را درکل زمان در دست دارد. شتابگیری، سرعت چرخیدن و کاهش شتاب با محصول تولیدشده تناسب دارد. یکی از سرعتهای منتخب، سرعت خزشی است که جهت تولید وتعمیر تعبیه شده است و در دو جهت قابل اجراست. کنترل چرخش با اینورتر صورتمی پذیرد. موقعیت دقیق میز توسط اینکودری که روی موتور قرار دارد مشخص میگردد. تنظیم پارامترهای رانش میز در پنل کنترل میسر می باشد.

سرمایه راه اندازی پرس تک قالب کمتر از راه اندازی پرس سه قالب است. ولی این پرس همچنان یک پرس ۴۰۰تن بوده و قادر به تولید هر قطعه ای است که توسط پرس سه قالب تولید میشود. جای قالب این پرس با پرس سه قالب برابر بوده و طبیعی است که ظرفیت تولید کمتری دارد. این ماشین برای حجم تولید کم مثلا برای تولید جدولهای شعاعی، گوشه و خاص مورد استفاده قرار میگیرد. اگرچه بسته به بازار منطقه برای تولید قطعات اصلی نیز بکار میرود.

 

شرکت شنزار اولین خریدار پرس های سه قالب در ایران، دارای ۸دستگاه پرس سه قالب بوده که این دستگاهها پس از ۱۰سال همچنان مشغول تولید قطعات بتنی می باشند.

 

دستگاه وت پرس تک قالب

دستگاه بلوک ساز بتنی(ساخت جدول بتنی)

 

دانلود بروشور محصولات فارست پرس انگلستان

دانلود بروشور جامع محصولات فارست پرس